اخبار فرمانداري
1397/09/12
 • جلسه شوراي اداري شهرستان رزن

  سيد رضا سلامتي در شوراي اداري اين شهرستان ضمن تقدير از زحمات استاندار سابق اظهار کرد: نيکبخت يکي از استانداران موفق همدان بود که در مدت حضورش در استان همدان چه در کسوت استانداري و چه در پست هاي مختلف کارنامه هاي درخشاني از خود به يادگار گذاشت.
 • سيد رضا سلامتي در شوراي اداري اين شهرستان ضمن تقدير از زحمات استاندار سابق اظهار کرد: نيکبخت يکي از استانداران موفق همدان بود که در مدت حضورش در استان همدان چه در کسوت استانداري و چه در پست هاي مختلف کارنامه هاي درخشاني از خود به يادگار گذاشت.
  وي افزود: با تلاش هاي استاندار سابق  استان همدان در سطح کلان کشوري در شاخص‌هاي مختلف مطرح بود که هم اکنون نيز فردي فرهيخته، باتجربه و متعهد عهده‌دار اين سمت شده‌اند.
  فرماندار رزن با بيان اينکه مديران در بحث اجرايي برنامه کار خود را به صورت واقع‌بينانه تدوين کنند و در ارائه بودجه پيشنهادي بررسي‌هاي لازم صورت گيرد خاطرنشان کرد: بايد دستگاه اجرايي پويايي لازم را داشته باشند.
  وي با بيان اينکه با وجود دستاوردهاي خوبي که در حوزه‌هاي مختلف داشتيم ادامه داد: دستگاه‌هاي اجرايي در راه‌اندازي اتاق فکر در حوزه هاي خود اقدام کنند و در اين اتاق از افراد صاحب فکر و ايده استفاده کنند.
  سلامتي با اشاره به اينکه مديران در راستاي تامين منافع مردم ريسک‌پذير باشند افزود: وقتي مي‌توانيم عملکرد مناسبي داشته باشيم که هماهنگي مطلوبي بين همه دستگاه‌ها حاکم باشد که به لطف خدا به دور از هرگونه حاشيه، دستگاهاي اجرايي با وحدت خوبي در حال فعاليت هستند.
  وي با بيان اينکه مديران از امکانات موجود در راستاي رفع مشکلات مردم استفاده کنند، سلامت اداري را مبحثي بسيار مهمي عنوان کرد و اظهار کرد: براي رسيدن به اين هدف مهم نيازمند نظارت و پايش عملکرد کارکنان در سطوح مختلف هستيم.
  فرماندار رزن ضمن قدرداني از برخي نانوايي ها شهرستان که نان با کيفيت و در اندازه تعيين شده پخت مي‌کنند گفت: در تعدادي از  نانوايي‌هاي شهرستان هم کم‌فروشي داريم و هم نان‌ بي‌کيفيت عرضه مي‌شود که بايد نظارت‌ها بيشتر شود.
  وي با اشاره به اينکه شهرستان رزن در انسداد چاه ‌‌اي غيرمجاز مقام نخست استان را دارد افزود: 112 ميليون متر مکعب در استان در مصرف آب از انسداد چاه‌هاي غيرمجاز صرفه‌جويي شده که از اين ميزان 60 درصد در شهرستان رزن صرفه‌جويي شده است.
  سلامتي اظهار کرد: از 197 چاه غير مجازي که امسال بايد مسدود شود 64 حلقه چاه مسدود شده که اين تعداد تا پايان سال محقق خواهد شد.
  وي با اشاره به سفر وزير بهداشت به شهرستان رزن گفت: کمبودهاي حوزه بهداشت در سفر وزير گزارش شد که يکي از اين موارد کمبود پزشکان متخصص بود.
  فرماندار رزن افزود: 124 درصد سهميه در تسهيلات اشتغال روستايي و ?? درصد اعتبارات فراگير در شهرستان رزن جذب شده است.
  در پايان از مسوولان ادارات تبليغات اسلامي، فني و حرفه‌اي، توزيع برق، جهاد کشاورزي، کميته امداد و شهرداري قروه درجزين به خاطر موفقيت در ارزيابي و عملکرد ادارات در حوزه عفاف و حجاب و صيانت از حقوق شهروندي تجليل شد.